Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

(IT) Administrator Systemów / Młodszy Inżynier Systemowy

Opis stanowiska:

  • Administracja systemami i aplikacjami Microsoft oraz innych producentów
  • Rejestrowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów
  • Wdrażanie zmian projektowych
  • Zarządzanie aktualizacjami oraz pracami prewencyjnymi
  • Monitoring systemów i aplikacji

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 3 lata na stanowisku Administratora lub Młodszego Inżyniera Systemowego
  • Wiedza w zakresie administracji produktami / usługami on-premises takimi jak: Windows Server Active Directory, DNS, DHCP, WSUS, File Services, Print Services, Exchange, IIS
  • Wiedza ogólna w zakresie administracji produktami Office 365 w skali Enterprise • Wiedza ogólna w zakresie technologii Hyper-V i/lub Vmware vSphere (na potrzeby bieżącej administracji)
  • Umiejętność automatyzowania prac administracyjnych za pomocą narzędzi skryptowych – np. Powershell
Wyślij swoją aplikację >

Do każdej aplikacji należy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 3pro Sp. z o.o., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Administratorem danych jest 3pro Sp. z o.o. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby procesu rekrutacji i na podstawie Pani / Pana dobrowolnej zgody. Zgodę taką wycofać może Pani / Pan w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, którego dokonano na jej podstawie wcześniej. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich: poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. 3pro Sp. z o.o. oświadcza, że Pani/Pana dane NIE będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, jak również NIE będą wykorzystywane w celach profilowania. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Praca w naszym zespole to gwarancja:

Pracy w dynamicznej, młodej i rozwijającej się firmie

Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego

Pracy w pełnym wymiarze godzin

Pozapłacowcych benefitów (telefon, opieka medyczna, karta sportowa)

Szukamy również specjalistów na inne stanowiska:

(OT) Programista sterowników PLC

Warszawa (PL)

Zobacz szczegóły >