Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

Specjalizujemy się w wymagających projektach budowy, integracji i utrzymania zaawansowanych rozwiązań technologicznych w szeroko pojętych obszarach IT i Automatyki.

Naszym klientom proponujemy przemyślane i skuteczne rozwiązania, pozwalające na zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa, efektywności, a tym samym konkurencyjności prowadzonego przez nich biznesu.

Na rynku

12 lat

Klienci

+ 75

Powracający klienci

90 %

Zrealizowane projekty

+ 220

Nasze atuty

Innowacyjność

Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi. Na bieżąco analizujemy nowe trendy na rynku IT / OT, wybierając rozwiązania efektywne, bezpieczne i przynoszące wymierne korzyści. Nasi Klienci doceniają nas za obiektywne doradztwo, precyzyjny dobór rozwiązań oraz kreatywność w budowaniu produktów „szytych na miarę” ich potrzeb.

Doświadczenie

3pro to spółka założona przez doświadczonych inżynierów i od początku istnienia oparta na wiedzy. To kompetencje i potencjał naszej kadry stanowią o naszej przewadze w biznesie i dynamicznym rozwoju firmy. Wiedza połączona z bogatym doświadczeniem pozwalają nam cieszyć się od lat nieustannym zaufaniem naszych Klientów.

Jakość

Przez lata działalności wypracowaliśmy skuteczne metody projektowania i dostarczania produktów oraz świadczenia usług - zapewniając im najwyższy możliwy poziom jakości. Projektujemy rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami producentów i rynku. Stosujemy uznane metodyki zarządzania oraz normy, dopasowane do charakteru projektu oraz bezpośrednich potrzeb Klienta.

Jesteśmy partnerem / korzystamy z rozwiązań:

Microsoft
Vmware
Veeam
Schneider
Tac vista
structureWare
Fortinet
McAfee
ManageEngine

Zobacz wszystko >

Firma 3pro Sp. z o.o. posiada koncesję MSWiA (Nr L-0028/21) na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia w formie zabezpieczenia technicznego.

Skontaktuj się z nami i zapoznaj szerzej z naszą ofertą.

Skontaktuj się >