Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

W chwili obecnej wszyscy obawiają się epidemii SARS COV-2. Zamykane są szkoły i biura, wiele zdrowych osób jest zmuszonych do pracy w warunkach kwarantanny.

3PRO od 12 lat projektuje i wdraża rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Rozwiązania te umożliwiają również pracę zdalną oraz zapewniają bezpieczeństwo danych.

Możemy zaproponować Państwu pomoc w technologicznym wdrożeniu pracy zdalnej w kilku wariantach:

1.
Zdalna praca grupowa w chmurze, wykorzystanie rozwiązań do telekonferencji, chatu oraz współdzielenia dokumentów pozwoli na efektywna współprace i obsługę procesów biznesowych z domu.
2.
Zastosowanie technologii wirtualizacji desktopów ( VDI) oraz wdrożenie rozwiązań dostępu terminalowego pozwoli na zdalne i bezpieczne korzystanie z aplikacji firmowych.
3.
Rozwiązanie BYOD ( Bring Your Own Device ) – wykorzystanie urządzeń prywatnych do bezpiecznego przetwarzania danych firmowych – w sposób zgodny z polityka bezpieczeństwa.

Wdrożenie rozwiązania pracy zdalnej może zając od 1 do 4 tygodni w zależności od ilości pracowników oraz zakresu aplikacji i ilości danych. Pierwsze efekty nawet po 2 dniach roboczych.

Możemy zaoferować :

1) Konsultacje i pomoc w wybraniu optymalnego rozwiązania,

2) Dostawę i wdrożenie rozwiązania Zdalnej Pracy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpraca prosimy o kontakt.

Skontaktuj się